Zasady udziału

Zanim 10. edycja Walkathonu NEUCA dla Zdrowia rozkręci się na dobre, podsyłamy Wam małą ściągawkę! ;). Krok po kroku tłumaczymy, jak poprawnie i pomyślnie zarejestrować aktywność.

 

Krok nr 1: ZAREJESTRUJ SIĘ! 

Aby wziąć udział w tegorocznej, wirtualnej wersji naszego wydarzenia, trzeba zarejestrować się na stronie www.neucadlazdrowia.pl poprzez specjalny FORMULARZ DO ZAPISÓW (TUTAJ>>). Rejestracja i cała rywalizacja jest całkowicie BEZPŁATNA.

WAŻNE! Zapamiętaj adres e-mail, którego użyłeś/aś do rejestracji oraz nadany Ci numer startowy. To Twój login i hasło, potrzebne, żeby zalogować się w naszym systemie, w którym zapiszesz każdą kolejną aktywność.

PODPOWIEDŹ: nie kombinuj za bardzo 😉 Najlepiej zarejestruj się swoim standardowym adresem e-mail, którego używasz na co dzień. Numer startowy natomiast znajdziesz w e-mailu potwierdzającym rejestrację, dlatego lepiej go nie kasuj 🙂

Krok nr 2: BĄDŹ AKTYWNY/A KIEDY, GDZIE I Z KIM CHCESZ!

Ważna by maszerować, spacerować, biegać, jeździć na rowerze, czy rolkach regularnie!

Twój organizm podziękuje Ci za to.

Skorzystaj z dedykowanej aplikacji rejestrującej ruch, aktywność. 11 września ściągnij ze sklepu GooglePlay lub AppleStore specjalną BEZPŁATNĄ aplikację pt. „RUSZ SIĘ POZ ZDROWIE”.

Idź na spacer – zarejestruj go w aplikacji. Nie umiesz tego zrobić? Poproś kogoś z bliskich o wsparcie. Spróbuj, bo to nic trudnego!

Aplikacja automatycznie będzie zapisywała Twoje rezultaty, a spalone kostki cukru będziesz mógł/mogła wymienić na jubileuszowe gadżety 10. edycji wydarzenia.

Krok nr 3: REJESTRUJ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ

Żeby zarejestrować swoją aktywność, musisz uruchomić aplikację, wybrać kafelek 10. edycji WALKATHON NEUCA dla Zdrowia –> ŚLEDŹ moją aktywność.

Za każdym razem, kiedy chcesz rozpocząć aktywność, musisz :

  • wpisać swój numer startowy (nadany przy rejestracji) i adres e-mail (którym się rejestrowałeś/aś)
  • wybrać swój ulubiony rodzaj aktywności
  • kliknąć START i gotowe
  • po zakończeniu trzeba kliknąć STOP
  • Brawo Twój wynik został zapisany 🙂

Mamy nadzieję, że instruktaż nie był zbyt skomplikowany i wrzucanie wyników nie będzie przysparzać żadnych kłopotów! Baw się dobrze!

A jeśli masz pytania czy wątpliwości, pisz do nas na Facebooku lub na naszej stronie www przez FORMULARZ KONTAKTOWY.

Zespół Fundacji NEUCA dla Zdrowia